V Brandlíně vyroste nová zvonice

07.06.2020 19:08

Zdravíme vás kamarádi! Dlouho jste o nás neslyšeli ale nebojte jsme tady pořád. V poslední době jsme pro vás měli připravené akce, ale bohužel kvůli situaci, která u nás v česku nastala jsme je byli nuceni zrušit. Novým počinem u nás v Brandlíně je projekt zvonice v parku na návsi naší vísky. Na tomto projektu se účastní členové našeho sboru, ale samozřejmě i občané Brandlína, kteří na výstavbu zvonice přispěli pomocí veřejné sbírky a my jsme za to moc rádi, jelikož díky finančním darům budeme moci tento projekt zrealizovat. Co se týče samotné zvonice tak vám ještě bližší informace poskytneme. Výstavbu zvoničky jsme zahájili brigádou, které se účastnili členové našeho sboru, kdy byl proveden výkop kvůli přívodu elektrického proudu ke zvonici a také byly vykopány základy pro zvonici. Další nové informace vám poskytneme v dalších příspěvcích a můžete je také sledovat na novém webu naší obce zde. Děkujeme za přízeň a brzy zase na viděnou.

SDH Brandlín