Jak dopadly hasičské závody ve Volfířově 2017

25.06.2017 22:20

V sobotu 24. června 2017 jsme se účastnili hasičských závodů. Letošní rok se hasičské závody konaly ve Volfířově. Z našeho sboru se závodů účastnili dvě družstva (Brandlín A, Brandlín B). Soutěžilo se ve štafetě 4x100 m s překážkami a v požárním útoku. Letošní rok nám přálo štěstí a umístění bylo velmi dobré. Družstvo Brandlína B skončilo na krásném druhém místě a odvezlo si tak domů po dlouhých pěti letech poprvé pohár. Družstvo Brandlína A se umístilo na čtvrtém místě. Letos se také konala soutež o železného hasiče, kdy musí soutěžící odběhnout štafetu 4x100 metrů sám. Z brandlína A soutěžil Josef Holub, který se umístil na čtvrtém místě. Z brandlína B soutěžil Michal Kratochvíl, který se umístil na krásném třetím místě. Pokud by jste měli zájem se podívat, jak nám to šlo můžete se podívat na video ze závodů a nebo si prohlédnout fotogalerii. Odkazy najdete dole pod článkem. Přístí rok se budou hasičské závody konat v Brandlíně na domácí půdě, tak doufáme, že budou dobré výsledky.

Video ze závodů naleznete !!ZDE!!

Fotogalerii si můžete prohlédout !!ZDE!!