Jak dopadly hasičské závody v Řečici

26.06.2016 16:32

Jak už jistě všichni víte, v sobotu 25. 6. 2016 jsme se zúčastnili hasičské soutěže v Řečici. Letošní rok našim družstvům štěstí moc nepřálo tak snad budou příští rok výsledky lepší. Brandlín 1 skončilo na 6. místě a Brandlín 2 na místě 7.. Soutěže se účastnilo celkem 8 družstev a družstvo žen z Řečice, které závodilo mimo soutěž. I když byly výsledky horší, užili jsme si jako vždycky dobrou atmosféru a těšíme se na příští rok. Připravili jsme si pro vás video sestřih našich družstev na soutěži. Video můžete sledovat na youtube !!ZDE!! nebo přímo pod článkem.

Můžete nás také sledovat na Facebooku a dalších sociálních sítích které najdete na úvodní stránce našeho webu.

Děkujeme všem, kteří se hasičské soutěže účastnili za podporu a těšíme se na vás u další společné akce. SDH Brandlín.